Project manager - elektro Pardubice

Požadujeme:

SŠ / VŠ vzdělání technického směru - elektrotechnické výhodou

Zkušenost s vedením projektů

Angličtinu na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou

Samostatnost, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu i samostatně

Komunikační předpoklady, schopnost organizace a plánování

Znalost práce na PC, především Microsoft Office

Ochotu cestovat do zahraničí

ŘP skupiny B

Pracovní náplň:

Řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, koordinace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření

Analýza a řízení možných rizik, předvídání problémů a překážek

Odpovědnost za včasnost a kvalitu dodávek

Řízení dokumentace k projektu

Komunikace se zákazníky

Koordinace zahraničních instalací

Nabídka:

Zkrácený pracovní týden s pružnou pracovní dobou (37,5 hod.)

Notebook a mobilní telefon

Příspěvek na stravné, Multisport kartu, MOL palivovou kartu

4 týdny dovolené + 1 týden volna navíc (kombinace sick days a vánočního odpočinku)

Parkoviště pro zaměstnance i snadnou dopravní dostupnost linkou MHD

Přístup ke špičkovému technologickému know-how

Přátelský pracovní kolektiv a lidský přístup ve společnosti s tradicí 30-ti let na českém a dnes především na světovém trhu.

Nástupní mzda 40-45.000,-

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Pardubice