Projektant

Jsme stabilní ryze česká rodinná společnost, která nabízí kompletní portfolio činností ve výstavbě a servisu inženýrských sítí v oblasti telekomunikací, energetiky, stavebnictví, dopravy a bezpečnosti. Na trhu působíme již 30 let a v současné době realizuje své zakázky na území 3 států.

Co Vás čeká:

– zajišťování zpracování projektové dokumentace liniových staveb- návrhy a projednávání technických řešení a postupů zadaných projektů- spolupráce s jednotlivými pracovníky střediska projekce- po dobu zaškolení práce prováděna pod dohledem vedoucího projektanta

Co od Vás očekáme my:

– SŠ/VŠ- znalost práce na PC – MS Office- znalost práce v MicroStation ( Bentley ), popř. AutoCAD či jiný grafický editor- dobré organizační a komunikační schopnosti- preciznost a odpovědný přístup k práci- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co můžete očekávat Vy:

- práce na HPP, popř. externí spolupráce s OSVČ- osobní ohodnocení v závislosti na odevzdaných projektech- notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování- perspektivu osobního a profesního rozvoje v projekčním týmu- kvalitní zaškolení- nástup možný hned

Firma: SUPTel a.s.

Kontakt: Eva JOUDOVÁ
Hřbitovní 1322/15, 312 00 Plzeň

Kód: Projekt - 3/2024

Místo práce: Plzeň

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl