Projektant/ka dopravních kolejových staveb Plzeň

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Máte min. SŠ (nebo VŠ) stavebního směru (obor dopravní stavby)
  • Počítače Vám nejsou cizí ( umíte pracovat s CAD – ACAD/MicroStation, Word, Excel)
  • Do cíle se umíte dostat samostatně a nepotřebujete se vždy spoléhat na pomoc někoho dalšího
  • Zodpovědnost a preciznost jsou Vaše silné vlastnosti
  • Vystupujete profesionálně a pohodově
  • Vlastníte řidičský průkaz skupiny B

Nabídka:

  • Výjimečné zaměstnání - tradice naší společnosti je zárukou stability a spolehlivosti
  • Atraktivní mzdové ohodnocení a širokou škálu skvělých benefitů
  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
  • Oporu ve zkušeném týmu, který Vám pomůže, když bude potřeba
  • Zázemí pro práci vybavené nejmodernější výpočetní technikou
  • Podporu osobního rozvoje pod vedením špiček v oboru

Co vás čeká:

  • S týmem odborníků spolupracovat při projektování železničních staveb
  • Vykonávat autorský dozor při realizaci staveb
  • Zpracovávat administrativu spojenou s projekční činností

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Plzeň