Projektant dopravních staveb - železniční tratě a uzly - Praha

Požadujeme:

VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na liniové a dopravní stavby

znalost práce na PC v rozsahu základních produktů MS Office

schopnost samostatné i týmové práce

zájem učit se nové věci a rozvíjet dále své schopnosti a dovednosti

znalost grafických systému AutoCAD nebo MicroStation - vítána

praxe a zkušenost s přípravou či realizací železničních nebo dopravních staveb - vítána

znalost a zkušenosti s dalšími SW používanými při návrhu liniových staveb – vítány

řidičský průkaz skupiny B - vítán

reference z předchozích zaměstnání - vítány

Nabídka:

Nabízíme zajímavou a prestižní práci v rámci přípravy velkých železničních a dopravních staveb včetně vysokorychlostních tratí

pracoviště vybavené nejmodernější výpočetní technikou

zaučení nových absolventů

výborný kolektiv

platové ohodnocení s celou řadou benefitů v závislosti na dosažených výsledcích

možnost dalšího vzdělávání a profesní růst, jazykové kurzy

sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, výhodné podmínky telefonního operátora i pro rodinné příslušníky, příspěvky na dětské tábory a rekreace aj.)

pružnou pracovní dobu

Pracovní náplň:

Konstrukční práce v rozsahu předepsaných příloh v rámci jednotlivých dokumentací a jejich stupňů pro přípravu staveb na železničních drahách (zpravidla ZP, DUR, DSP a PDPS)

návrh geometrické polohy koleje

zpracování inženýrských a stavebních objektů železničního svršku a spodku (SO)

zpracování SO nástupišť a železničních přejezdů

zpracování podkladů do koordinační situace a ostatních souhrnných částí

zpracování výkazů výměr a podkladů pro rozpočty příslušných stavebních objektů

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Praha