Projektant elektro

Máte elektro vzdělání zaměřené na silnoproud a hledáte novou pracovní výzvu? Chcete pracovat ve firmě s přátelským týmem kolegů, kteří jsou ochotní pomoci, když je potřeba? Chcete získávat profesní zkušenosti v oblastech projektování průmyslových a energetických projektů, technologických napájecích systémů – rozvodů NN, VN, trafostanic, FVE? Tak se ozvěte a využijte této příležitosti!

Detailní popis pozice

  • projekční práce a související činnosti pro výstavbu průmyslových staveb a staveb v energetice
  • projektování průmyslových hal ve všech stupních projektové dokumentace
  • autorský dozor na realizovaných projektech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – obor elektro silnoproud
  • znalost práce v programu AutoCAD (Archicad, Revit VÝHODOU)
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • týmový duch, flexibilita

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • zajímavé projekty
  • možnost dalšího rozvoje (profesní růst, autorizace)
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • karta MultiSport
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, mobilní telefon

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Škulaviková
Jihomoravský kraj

Telefon: 721 631 130
721 631 130

Místo práce: Plzeň

Poznámka: vhodné pro absolventy