Projektant/ka kolejových staveb Praha

Požadujeme

VŠ | SŠ vzdělání v oboru elektrotechnikyZnalost nástrojů CAD (AutoCAD/Microstation)Zkušenosti z oboru a zájem učit se nové věciŘidičský průkaz sk. B

Nabídka

Pro naši firmu vždy budou zaměstnanci na prvním místě. Patříme mezi nejlepší a toho lze dosáhnout jen v přívětivém a inspirativním prostředí, kde je upřímnost a férovost každodenní samozřejmostí.

  • Máme skvělý tým plný profesionálů a rádi mezi sebou sdílíme naše zkušenosti
  • Na skvělé projekty se u nás nečeká roky - díky mezinárodnímu zázemí i v zahraničí
  • Pracovní úvazek přizpůsobíme Vašim potřebám a možnostem
  • Naše krédo - otevřenost, upřímnost, podpora
  • Pružná pracovní doba – nedržíme stráž u dveří, k doktorovi si klidně dojděte
  • Na obědy přispíváme formou stravenkového paušálu
  • 5 týdnů dovolené a 3 sickdays – i "rýmičku" je třeba vyležet
  • Odměny/bonusy – skvělou práci dokážeme ocenit
  • Školení a osobní rozvoj – nabízíme Vám možnost, stát se špičkou v oboru
  • Dobrá káva a čaj – to je přece základ.
  • Přátelské prostředí – u nás se smějeme i nahlas.
  • Možnost parkovat přímo v areálu – aspoň uvidíme, jak umíte řídit.
  • Cyklotrasa hned vedle firmy, kolárna i sprcha – je fajn udělat něco pro sebe i životní prostředí.
  • Moderní pracovní prostředí - pořád něco vylepšujeme
  • Firemní akce – v práci makáme, ale na večírcích to umíme taky pěkně rozbalit.
  • Že ještě studujete? Paráda! Máme spoustu skvělých témat pro závěrečné práce.

Když se nám tvůj životopis bude líbit, moc rádi se domluvíme na dalším jednání a u čaje nebo kávy si rádi poslechneme, co tě k nám přivedlo.Nemusíš se nás bát. Jen si popovídáme, co od práce u nás očekáváš ty a co hledáme my. A třeba to zajiskří!V teplákách asi úplně nechoď, ale jinak si na formality nehrajeme. Hlavně buď sám sebou.Máš už za sebou projekty, kterými se nám chceš pochlubit? Nádhera! Je potřeba umět prodat svůj talent i zkušenosti.Uděláme s tebou malý orienťák po budově aneb jak by řekl klasik: „Ať víš, do čeho jdeš.“ ;-)

Pracovní náplň

  • Projektování kolejových staveb
  • Zpracování technických studií a studií proveditelnosti kolejových staveb
  • Zodpovědnost za technickou část zadaných úkolů
  • Osobní rozvoj a možnost spolupráce na velkých projektech

Poznámka

Hledáme šikovné kolegy, kteří rozšíří řady našeho nově vznikajícího týmu „kolejářů“, který se věnuje projektům zaměřeným na koncepci kolejových staveb.Zatím je nás v týmu pár, ale rosteme a všichni máme příležitost podílet se na vývoji a nastavení týmu.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy