Projektant / konstruktér elektro

RSBP spol. s r.o., Ostrava, firma zabývající se protipožární a protivýbuchovou ochranou, příjme pracovníka na pozici:

Projektant/Konstruktér elektro

Náplň práce:

  • návrhy a řízení průběhu projektů
  • tvorba výkresové dokumentace
  • vytvoření dokumentace a vypracování detailů
  • spolupráci při výzkumu a vývoji elektro komponentů
  • jednání s klienty, podpora prodeje
  • testování elektro komponentů

Nabízíme:

  • zázemí prosperující společnosti
  • práci na tuzemských i zahraničních projektech
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zvyšování kvalifikace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro - slaboproud
  • znalosti a zkušenosti práce s ACAD
  • výhodou práce s CAD systémem v elektrotechnice (EAGLE)
  • výhodou oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 § 6, 8, 10
  • praxe v oboru elektro minimálně 2 roky
  • zkušenosti s projektovou činností v oblasti elektro
  • iniciativitu a zodpovědnost
  • analytické a tvořivé myšlení
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP skupiny B

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na adresu: rsbp@rsbp.cz .

Do kolonky „Předmět“ uveďte „Projektant/Konstruktér elektro“.

Firma: RSBP spol. s r.o.

Kontakt: Martina Paraiová
Pikartská 1337
716 00 Ostrava

Místo práce: Ostrava

Plat: 20000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé