Projektant / konstruktér železničního sdělovacího zařízení Hradec Králové

Požadujeme:

• vzdělání VŠ/SŠ (směr elektro) + zkušenosti na obdobné pozici• znalost práce na PC (základy CAD - ACAD/MicroStation, Word, Excel)

• zájem o drážní problematiku

• odpovědnost a preciznost, schopnost práce na úkolech s dlouhodobými termíny

• ŘP sk. B

Vítány jsou:

• obecný přehled o stavbách na železnici v ČR

• obecný přehled o železničním sdělovacím zařízení

• základy programování (Excel, PHP a pod. )

• znalost jazyků (AJ, NJ, PJ)

Nabídka:

• zajímavou a prestižní práci

• pracoviště vybavené nejmodernější výpočetní technikou

• zaučení nových absolventů

• výborný kolektiv

• nadstandardní platové ohodnocení s celou řadou benefitů v závislosti na dosažených výsledcích

• možnost dalšího vzdělávání a profesní růst, jazykové kurzy

• sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, výhodné podmínky telefonního operátora i pro rodinné příslušníky, příspěvky na dětské tábory a rekreace aj.)

• pružnou pracovní dobu

• pracoviště Hradec Králové nebo Pardubice

Pracovní náplň:

• samostatná projekční práce v profesi železničního sdělovacího zařízení v rámci jednotlivých dokumentací a jejich stupňů pro přípravu staveb na železničních drahách

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Hradec Králové