Projektant /ka MaR Kutná Hora

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru

Uživatelská znalost práce s PC – MS Office, AutoCad

ŘP sk. B

Zkušenosti s prací v projekčních SW (EPLAN, SPI, COMOS, ..) výhodou (není podmínkou)

Znalost AJ nebo RJ vítána (není podmínkou)

Zkušenosti na obdobné pozici výhodou (není podmínkou)

Orientace v oboru chemie, petrochemie, rafinerie, ČOV, energetika výhodou (není podmínkou)

Osvědčení o způsobilosti Vyhl. 50/78Sb. (min.§6) výhodou (není podmínkou)

Samostatnost, zodpovědnost, smysl pro detail

Pracovní náplň:

Tvorba části nebo kompletní projektové dokumentace MaR (vč. ŘS)

Zpracování technických zpráv, specifikací, výkresů

Spolupráce s realizačním týmem na zakázkách a výrobě

Komunikace s investorem a dodavateli

Spolupráce na podkladech pro výběrová řízení

Spolupráce na zajímavých projektech v ČR, EU a světe pro významné klienty

Nabídka:

Možnost flexibilního začátku a konec pracovní doby nebo její individuální rozvržení

Mobilní telefon a projekční notebook

Možnost občasné práce z domova

Sick days (dny volna) k dovolené navíc

Motivující mzdové ohodnocení, vč. individuálních odměn

Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv

Práce na moderních SW platformách EPLAN (2D, 3D), INVERTOR, AUTOCAD

Možnost profesního růstu

Vzdělávací odborné kurzy a školení

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Kutná Hora