Projektant Měření a regulace, Elektro

Naše společnost se zabývá systémovou integrací ICT a poskytuje svým zákazníkům kompletní dodávky technologií od úvodní analýzy, přes návrhy řešení a projekční činnost, realizaci dodávek, až po zaškolení obsluhy a následné zajištění provozu a servisu služby. Naše společnost staví na dvou základních strategických pilířích. Prvním pilířem je „Systémová integrace a bezpečnost“, druhým „Informační systémy a informační a komunikační technologie“.

Společnost VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. poskytuje služby a řešení pro průmyslovou automatizaci. Tento obor úspěšně rozvíjí díky silnému technologickému zázemí, know-how a aktivitám ostatních společností holdingu VÍTKOVICE, zejména v oblastech těžkého průmyslu jako jsou energetika, metalurgie, těžba a zpracování surovin. Realizační tým se podílí na projektu ve všech jeho fázích života, tj. od přípravných studií, přes detail design, tvorbu aplikačního software, montáže, uvedení do provozu a servis.

Pracovní náplň:

  • Zpracování technického řešení pro projekty a nabídky
  • Vyjasňování  a  projednávání dané problematiky se zákazníkem
  • Tvorba projektové dokumentace MaR případně Elektro pro zakázky v oblasti řízení technologických procesů v průmyslu

Požadavky na vzdělání, znalosti a schopnosti:

  • VŠ případně SŠ vzdělání technického směru – Elektro případně Prostředky automatizovaného systému řízení
  • Znalost oblasti návrhu napájení, ovládání, jištění
  • Výhodou je znalost frekvenčních měničů,  instrumentace MaR
  • Komunikativní znalost AJ
  • Přezkoušení z vyhl. 50/78Sb.
  • řidičské oprávnění B
  • samostatnost, sebejistotu, velmi dobré komunikační schopnosti, ochotu cestovat

Požadavky na praxi

  • 3 roky praxe v oboru

Pozn. – v případě zájmu o pozici Projektant – junior není podmínkou

Firma: VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.

Kontakt: Jana ADAMČÍKOVÁ
Cihelní 1575/14, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Telefon: 596663189

Místo práce: Ostrava-Moravská Ostrava

Poznámka: vhodné pro absolventy