Projektant/ka mostních a inženýrských konstrukcí Plzeň

Požadujeme:

• vzdělání VŠ stavebního směru (dopravní stavby)

• autorizaci u ČKAIT v oboru dopravní stavby - výhodou

• praxi v oboru silničních staveb – výhodou (absolventy zaškolíme)

• schopnost práce v týmu, ale i samostatně, časovou flexibilitu, zájem o práci v daném oboru

• znalost práce na PC (MS Office)

• znalost grafických systémů MicroStation nebo AutoCAD vítána

• dobré komunikační a organizační dovednosti

• příjemné a profesionální vystupování

• řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

• zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb

• pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou

• dobré platové podmínky

• příjemné prostředí v menším kolektivu

• možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

• sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění).

Pracovní náplň:

• projektování silničních staveb

• autorský dozor při realizaci staveb

• administrativní práce spojená s projekční činností.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Plzeň