Projektant/ka mostních a inženýrských konstrukcí Plzeň

Požadujeme

  • Máte min. SŠ (nebo VŠ) stavebního směru (obor KD, specializace mosty). Vzdělání v oboru je pro nás důležité
  • Počítače Vám nejsou cizí ( umíte pracovat s CAD – ACAD/MicroStation, Word, Excel)
  • Týmová spolupráce je pro vás stejně tak důležitá jako osobní úspěch
  • Do cíle se umíte dostat samostatně a nepotřebujete se vždy spoléhat na pomoc někoho dalšího
  • Zodpovědnost a preciznost jsou Vaše silné vlastnosti
  • Vystupujete profesionálně a pohodově
  • Vlastníte řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Výhodou bude pokud vlastníte autorizaci u ČKAIT v oboru mostní a inženýrské konstrukce

Nabídka

  • Výjimečné zaměstnání - naše tradice je zárukou stability a spolehlivosti, kterou si neseme po celá léta
  • Atraktivní mzdové ohodnocení a širokou škálu skvělých benefitů
  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
  • Oporu ve zkušeném týmu, který vám vždy pomůže
  • Zázemí pro práci vybavené moderní výpočetní technikou
  • Podporu osobního rozvoje pod vedením špiček v oboru, možnost profesního růstu či jazykového vzdělávání

Co vás čeká:

  • Spolupracovat při projektování mostních a inženýrských konstrukcí na významných dopravních stavbách
  • Vykonávat autorský dozor při realizaci staveb
  • Zpracovávat administrativu spojenou s projekční činností

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Plzeň