Projektant mostních konstrukcí - mzda 60-80.000,- Hradec Králové

Požadujeme:

• VŠ vzdělání - zaměření na konstrukce dopravních staveb případně statika staveb

• Autorizační zkoušky

• Znalost výpočetních a CAD systémů + MS Office

Nabídka:

• Rozmanitou práci, velké projekty, prostor k tvůrčí činnosti

• Pružná pracovní doba

• Dobré jméno značky, stabilní zázemí

• Profesní růst

• Podpora v seberozvoji, zvyšování kvalifikace

• Odměny za dobře odvedenou a odevzdanou práci

• 5 týdnů dovolené

• Stravenky v hodnotě 90,-Kč

• Oslava zvláštních osobních událostí

• Příspěvek na penzijní / životní pojištění

Pracovní náplň:

• Koncepční návrhy mostních a inženýrských konstrukcí, statické výpočty

• Průběžná konzultace k projektům, spolupráce v týmu.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Jiří Miča
415 01 Teplice

Telefon: 731 488 853

Místo práce: Hradec Králové