Projektant /ka nástrojů na vstřikování plastů

Požadujeme:

 ●  ÚSO/SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní zaměření)

 ●  Aktivní znalost anglického jazyka na úrovni min. B1

 ●  Praxe na obdobné pozici výhodou, vhodné i pro absolventy

 ●  Koncepční a analytické myšlení, proaktivní přístup

 ●  Dobré organizační a komunikační dovednosti

 ●  Znalost MS Office

 ●  Znalost Autodesk Inventor / Siemens NX / SolidWorks

 ●  Znalost problematiky vstřikování plastů výhodou

 ●  ŘP sk. B, ochota cestovat do zahraničí

 ●  Trestní bezúhonnost

Nabídka:

 ●  Zkrácený pracovní týden (37,5hod.) s možností pružné pracovní doby

 ●  5 týdnů dovolené + 2 sick days

 ●  Docházkový bonus

 ●  Příspěvek na dopravu

 ●  Příspěvek na penzijní pojištění

 ●  Možnost využití závodní jídelny s dotovanou stravou

 ●  Parkoviště pro zaměstnance i snadnou dopravní dostupnost

 ●  Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

 ●  Práci v nadnárodní společnosti a přesto přátelský pracovní kolektiv a lidský přístup

Pracovní náplň:

 ●  Podílení se na konstrukci a vývoji vstřikovacího nástroje

 ●  Připomínkování konceptů a konstrukce nástrojů

 ●  Řešení modifikací a optimalizací nástrojů, komunikace s nástrojárnami, údržbou

 ●  Příprava podkladů a dokumentace pro projektového vedoucího

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Okres Pardubice

Poznámka: vhodné pro absolventy