Projektant /ka pozemních staveb Plzeň

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru

praxi v oboru min 5 let

autorizaci u ČKAIT v oboru pozemní stavby - výhodou,

schopnost práce v týmu, ale i samostatně, časovou flexibilitu, zájem o práci v daném oboru,

znalost práce na PC (MS Office),

znalost grafických systémů MicroStation nebo AutoCAD

dobré komunikační a organizační dovednosti,

příjemné a profesionální vystupování,

řidičský průkaz skupiny B.

Nabídka:

Zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb

Stabilní zázemí renomované společnosti s dlouholetou tradicí

Odpovídající platové ohodnocení, závislé na dosažených výsledcích

Profesní růst, průběžné vzdělávání, účast na odborných konferencích

Zkušený tým

Pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou

Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

Benefity ve formě: pružné pracovní doby, 8 dní placeného volna nad rámec dovolené, příspěvek na stravování, podniková jídelna, důchodové a životní pojištění, příspěvek na bydlení, odměna při pracovních výročích, zaměstnanecké výhody u KB a ČSOB, možnost zaměstnanecké půjčky, příspěvky na sportovní aktivity a další…

Pracovní náplň:

projektování pozemních staveb na významných dopravních stavbách (výpravní budovy, technologické objekty, střediska správy a údržby dálnic, atp.)

projektování pozemních staveb i mimo dopravní infrastrukturu (parkovací domy, hasičské stanice a další)

projektování od studií až po prováděcí dokumentaci vč. autorského dozoru při realizaci vyprojektovaných staveb

administrativní práce spojená s projekční činností

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Plzeň