Projektant silničních staveb - Praha

Požadujeme:

vzdělání SŠ/VŠ stavebního směruznalost MicroStation/AutoCAD, MS Office podmínkou

odpovědnost a preciznost

schopnost práce v týmu, ale i samostatně

schopnost práce na úkolech s dlouhodobými termíny

řidičský průkaz skupiny B

příjemné a profesionální vystupování

orientace v silniční problematice nutná

znalost jazyků – výhodou

orientace v problematice dopravního inženýrství - výhodou

autorizace v oboru dopravních staveb - výhodou

Nabídka:

stabilní zázemí renomované společnosti s dlouholetou tradicí

odpovídající platové ohodnocení, závislé na dosažených výsledcích

zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb

profesní růst, průběžné vzdělávání, účast na odborných konferencích, zkušený tým

pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou

možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní a životní připojištění)

pružnou pracovní dobu

Pracovní náplň

projektování silničních staveb

administrativní práce spojená s projekční činností

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Praha