Projektant /ka - statik Pardubice

Požadujeme:

SŠ / VŠ v oblasti statika staveb

Statik junior: SŠ 4 roky praxe, VŠ 2 roka praxe

Statik senior: SŠ 6 let praxe, VŠ 4 roky praxe + autorizace ČKAIT.

Znalosti oboru statika staveb

Orientace ve stanovených normách a v technické dokumentaci.

Zkušenosti s vypracováním a projednáváním přípravných dokumentací a projektů staveb, se zpracováním finančních rozpočtů projektových nebo investičních akcí, s prováděnímtechnických výpočtů souvisejících s projekty, se zpracováním komplexních návrhů a studií k dosažení optimálních technických i ekonomických parametrů staveb.

Znalosti systémů a standardů kvality ve stavebnictví.

Technického kreslení ve stavebnictví.

Řidičského oprávnění sk. B.

Pracovní náplň:

Provádění průzkumů potřebných ke zpracovávání jednotlivých typů projektové dokumentace včetně vazeb na stávající stav.

Samostatné vypracování a projednání přípravných dokumentací a projektů technických staveba technologických zařízení v souladu s platnými předpisy, včetně jejich projednání s příslušnými orgány a organizacemi.

Zpracování úvodních a prováděcích projektů včetně provozních návazností, časových průběhů, rozpočtů a zajišťování autorského dozoru.

Organizování projekčních prací, projednávání územně plánovacích podkladů a dokumentací.

Vypracování dispozičních a konstrukčních řešení a technických výpočtů stavebních částí atechnologických zařízení.

Zpracování finančních rozpočtů stavebních a provozních souborů.

Provádění technické koordinace navazujících profesí.

Spolupráci na vypracování tendrové dokumentace k výběru dodavatelů.

Vyhodnocování nabídek dodavatelů technologických zařízení staveb.

Aktivní spolupráci s vedoucím projektové skupiny a hlavním inženýrem projektů.

Nabídka:

Perspektivní pracovní pozici v prostředí velké, stabilní a dynamické společnosti

Práci pro společnost s dlouholetou tradicí a lídra trhu v rámci projektů.

Motivující finanční ohodnocení s významnou výkonovou složkou závislou na výsledcích.

Prostor pro seberealizaci a možnost karierního růstu.

Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.

Inspirující a přátelský pracovní kolektiv.

Firemní benefity – stravenky, benefitní účet, 5. týdnů dovolené, využití firemních cen na zboží a služby i pro zaměstnance.

Podporu v profesním vzdělávání.

Pružnou pracovní dobu.

Místo výkonu práce: Pardubice.

Nástup možný ihned nebo dohodou.

PROČ K NÁM?

Jsme motivovaný ambiciózní team, který přináší úspory svým zákazníkům s přínosem pro životní prostředí.

Jsme skupina zkušených profesionálů, kterým jejich práce dává smysl. I při vysokémpracovním nasazení pracujeme v přátelské a kreativní atmosféře.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Pardubice