Projektant/ka vodohospodářských staveb Praha

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního směru. Vzdělání v oboru je pro nás důležité
  • Umíte pracovat s CAD – ACAD/MicroStation, Word, Excel
  • Týmová spolupráce je pro Vás stejně tak důležitá jako osobní úspěch
  • Umíte se do cíle dostat samostatně a nechcete se vždy spoléhat na pomoc někoho dalšího
  • Zajímáte se o problematiku dopravního inženýrství
  • Zodpovědnost a preciznost jsou Vaše silné stránky
  • Vystupujete profesionálně
  • Vlastníte řidičský průkaz skupiny B.

Autorizace v oboru stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství - výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Výjimečné zaměstnání - tradice naší společnosti je zárukou stability a spolehlivosti
  • Atraktivní mzdové ohodnocení a širokou škálu skvělých benefitů
  • Kanceláře na Praze 3 s výbornou dopravní dostupností
  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
  • Oporu ve zkušeném týmu, který Vám pomůže, když bude potřeba
  • Zázemí pro práci vybavené nejmodernější výpočetní technikou
  • Podporu osobního rozvoje pod vedením špiček v oboru

Pracovní náplň

  • Spolupráce při studiích a projektech na odvodnění silnic, dálnic, městských komunikací a železničních staveb
  • Zpracovávání projektové dokumentace odkanalizování a zásobení pitnou vodou městské a dopravní infrastruktury
  • Zpracovávání projektů na rekonstrukce a novostavby veřejných inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody)
  • Řešení odborných posudků a zpracování expertíz
  • Výkon autorského dozoru

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Praha