Projektant žáruvzdorných vyzdívek

Jsme ryze česká rodinná společnost, která působí na trhu 25 let. Zaměřujeme se na realizaci kompletní dodávky žáruvzdorných vyzdívek jak v ČR, tak v zahraničí. Pokud vás baví dynamická a různorodá práce s možností využití komunikace s dodavateli a zákazníky i v angličtině, tak možná to budete vy, kdo obsadí tuto pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • navrhování technických řešení žáruvzdorných vyzdívek dle zadání projektu
  • kreslení realizační dokumentace žáruvzdorných vyzdívek ve 2D, částečně ve 3D
  • kalkulace kubatur a tonáže vyzdívek
  • komunikace a jednání se zákazníky
  • prohlídky vyzdívek pro přípravu nabídek
  • výjezdy na stavbu na kontrolu v souladu s dokumentací atd.

POŽADUJEME

  • VŠ, SPŠ stavebního/strojírenského/ nebo jiného technického oboru
  • znalost AutoCAD
  • prohlížení modelů ve 3D, generování výkresů ze 3D modelů (.stp) výhodou
  • znalost MS Office
  • praxe na s AutoCAD min. 3 roky
  • flexibilita
  • schopnost samostatně řešit úkoly
  • řidičský průkaz skup. B výhdou
  • samostatnost, komunikativnost, schopnost se samostatně učit novým věcem
  • aktivní přístup k práci
  • znalost AJ

Nabízíme:

  • dobré mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností a schopností
  • zázemí zavedené české firmy s jistotou na trhu a celoroční práce
  • pololetní prémie po zaučení
  • zaučení v oblasti žáruvzdorných vyzdívek
  • dovolená 5 týdnů
  • finanční příspěvek na stravování
  • výuka angličtiny na pracoviště
  • služební telefon
  • termín nástupu ihned nebo dle dohody
  • v neposlední řadě také příjemný kolektiv
  • kancelář v Olomouci
  • pracovní doba 7:00 až 15:30, po zapracování je pružná pracovní doba

Firma: TEPLOTECHNA DIS s.r.o.

Kontakt: ING. RADOMÍR JANISCH
tř. Svobody 956/31, 77200 Olomouc

Telefon: 724 141 451

Místo práce: Olomouc