PROJEKTOVÝ INŽENÝR (50-65.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zkušenosti s projektovým řízením z výrobní společnosti? Máte schopnost koordinovat a identifikovat řešení problémů? Angličtinu využíváte denně a chcete být součástí významné výrobní společnosti?

Jste ten, koho hledám! Zašlete mi svůj životopis.

Významná výrobní společnost hledá kolegu na pozici

Náplň práce

  • příprava projektů od A-Z
  • příprava cenových kalkulací a kalkulací nákladů
  • identifikace a koordinace řešení problémů
  • optimalizace postupů výroby
  • komunikace s klienty a dodavateli
  • správa dokumentace jednotlivých projektů

Nabízíme

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost odborného růstu
  • firemní stravování
  • notebook, telefon
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění
  • nástup možný ihned
  • lokalitu: Klášterec nad Ohří

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost angličtiny
  • zkušenost z odvětví automotive
  • zkušenost se zaváděním a řízením nových projektů
  • znalost metod IATF 16949, VDA
  • zkušenost na obdobné pozici velou výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Nikola Benešová
Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775787077

Kód: 52887

Místo práce: Ústecký kraj