Projektový inženýr/ ka pro automotive s AJ

Náplň práce

  • Odpovědnost za kompletní vedení projektu od jeho zadání klientem až po spuštění sériové výroby
  • Stanovení harmonogramu a klíčových termínů projektu, koordinace a monitoring v průběhu realizace projektu podle stanoveného harmonogramu
  • Hlídání dodržení stanoveného rozpočtu projektu
  • Řízení změn a řešení technických problémů při realizaci projektu
  • Příprava vzorků, zkoušek a technické dokumentace
  • Reporting o stavu projektu pro vedení společnosti
  • Zastupování společnosti při komunikaci se zákazníkem a  dodavateli
  • Komunikace napříč všemi odděleními

Nabízíme

  • Různorodá a odpovědná práce
  • Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • Pružná pracovní doba
  • Součást úspěšného a přátelského týmu
  • Zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, mobil, notebook, čtvrtletní a mimořádné prémie
  • Program vzdělávání
  • Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení
  • Nástup ihned nebo dohodou

Požadavky

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe jako projektový inženýr v oboru lisování plastových dílů pro automotive výhodou
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Základní znalost IATF 16949/ AIAG (QS 9000) výhodou
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Samostatná, pečlivá a motivovaná osobnost, velmi dobré komunikační a reprezentační   schopnosti, zkušenost s vyjednáváním, flexibilita
  • Schopnost práce pod tlakem, umět stanovovat priority
  • Ochota cestovat v rámci služebních cest

Firma: Zlín Precision s.r.o.

Kontakt: Mária ČIŽMÁROVÁ
U Tescomy 247, 760 01 Zlín

Telefon: 577057048

Místo práce: Zlín