Projektový manažer (m/ž)

Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení projektů IT, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Projektového manažera (m/ž)

Požadavky:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání v oboru informačních technologií výhodou
  • praxe v oblasti vedení projektů
  • uživatelská znalost MS Office
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • morální a občanská bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • plánování, organizace a koordinace všech fází projektů
  • stanovení a dodržování termínů
  • pravidelný reporting
  • příprava, řízení a kontrola dokumentace dle interních postupů
  • řízení kvality projektů
  • řízení změn projektů a jejich koordinace
  • sledování průběhu projektů, řízení rizik a vztahů s dodavateli a interními týmy
  • provádění administrativní činnosti související s projekty

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci
  • dynamický pracovní proces
  • zázemí druhé největší fakultní nemocnice v ČR
  • možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnancecelou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: ihned nebo dohodou

Platové podmínky: Platy zaměstnanců se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění. Základní plat je dle dosaženého vzdělání a délky praxe. Po zapracování možnost osobního ohodnocení. Bližší informace při osobním pohovoru.

Profesní životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte elektronicky na adresu vedoucí Oddělení projektů IT: Ing. Šárka Beranová, e-mail: beranova.sarka@fnbrno.cz ; tel. 5 3223 1531.

Firma: Fakultní nemocnice Brno

Kontakt: Jarmila KOSTOVOVÁ
Jihlavská 340/20, 625 00 Brno - Bohunice

Telefon: 532233297

Místo práce: Brno