Projektový manažer

Jsme stabilní renomovaná firma s dlouholetou historií. Podílíme se na výrobě automobilových dílů pro světoznámé značky. K těmto produktům patří systémové komponenty pro konstrukční skupiny motor, šasi, převodovka a podvozek. Naší činností je výroba velkých sérií komponentů na CNC obráběcích centrech a automatizovaných výrobních linkách a to jak z hliníkových slitin, tak i z ocelolitiny. Aktuálně hledáme do svého týmu nového kolegu/kolegyni do oddělení přípravy práce.

Náplň práce:

  • Kompletní a efektivní realizace projektů s ohledem na náklady, termíny a kvalitu
  • Příprava projektového plánu a hrubého konceptu ve spojením s plánem industrializace
  • Řízení průběhu projektu, projektového týmu po celou dobu jeho trvání, pravidelné konzultace
  • Podávání pravidelných zpráv o stavu projektu
  • Zjišťování a včasné rozpoznání odchylek, zajištění opatření
  • Dodržování milníků a sledování cílů projektu včetně řízení rizik, zpráv a kontroly nákladů
  • Sledování a projednávání požadavků na změny
  • Externí a interní akceptační zákaznické testy
  • Předání instalované technologie do výroby, závěrečná zpráva
  • Sledování a podpora náběhu výrobků do provozu

Požadavky na pozici:

  • Ukončené bakalářské vzdělání v technickém oboru nebo nadprůměrné technické vzdělání
  • 5 až 10 let znalost nástrojů projektového řízení
  • Znalost obchodních procesů
  • Další vzdělávání v oblasti projektového řízení a vedení
  • Výborná znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem
  • Schopnost rychlého chápání věcí, otevřenost, vědomé vybočení z navyklých vzorců myšlení a jednání
  • Vysoké nasazení, obětavost a výkonnost
  • Strukturovaný, přesný a efektivní způsob práce

Nabízíme:

  • nové moderní prostory
  • perspektivní týmovou práci
  • možnost osobního a odborného rozvoje
  • příspěvek na stravování ve vlastní jídelně
  • dovolenou navíc
  • výhodné telefonní tarify pro celou rodinu
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • sociální program - jubilea, výročí, narození dítěte a další benefity

Firma: Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Kontakt: Olga NOVOTNÁ
Jaktáře 1660, 686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

Telefon: 702186427

Místo práce: Uherské Hradiště