Projektový manažer junior (M/Ž)

Jsme Elektroline a.s. - pro odvětví tramvajové signalizace vyvíjíme a dodáváme produkty a systémy zajišťující plynulý provoz vozidel městské hromadné dopravy. Automatizujeme provoz depa v Plzni, naše systémy pomáhají řídit tramvajový provoz v Melbourne a dodáváme řešení pro novou tramvajovou linku v Helsinkách. Podíleli jsme se na projektech v desítkách dalších zajímavých destinacích v České republice, Evropě i v zámoří.

Do týmu našich projektových manažerů hledáme vhodného kandidáta, který má ochotu vzdělávat se v oboru, je proaktivní a flexibilní.

Popis pozice:

  • spolupráce se Senior manažerem na projektech;
  • podpora projektových týmů při koordinace verzování a změn projektové dokumentace;
  • kooperace napříč odděleními, především projektanti, výroba, vývoj;
  • služební cesty za zahraničními klienty;
  • účast na jednáních s klienty a dodavateli v angličtině;
  • spolupodílení se na tvorbě tendrových nabídek / dokumentace pro převážně zahraniční klienty;
  • práce s interními softwarovými systémy (Helios Green, nástroje PM).

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (elektro výhodou);
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (další cizí jazyk výhodou);
  • ochota vzdělávat se v oboru;
  • dovednost týmové spolupráce;
  • ochota cestovat;
  • znalost práce na PC;
  • flexibilita;
  • komunikační a argumentační dovednosti;
  • organizační schopnosti;
  • tah na branku, proaktivita;
  • schopnost řešit problémy.

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech nebo volejbalu);
  • možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání;
  • prostor pro kreativitu – předkládání návrhů a opatření ke zlepšení;
  • 13. plat podle výsledků společnosti;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na MultiSport kartu;
  • jazykové kurzy;
  • stravenkový paušál nebo diety;
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění;
  • cafeterie;
  • a většinou máme nejméně 2x ročně celofiremní setkání (třeba se griluje prasátko).

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Elektroline a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Firma: Elektroline a.s.

Kontakt: Lenka Hrušková

Místo práce: Praha 8

Poznámka: vhodné pro absolventy