PROJEKTOVÝ MANAŽER - JUNIOR

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za více jak 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.

Náplň práce:

  • Projektové a finanční řízení interních změnových projektů
  • Komunikace s odbornými pracovníky potřebnými k realizaci projektů
  • Administrace dotací, grantů a finančních příspěvků (komunikace s poskytovatelem dotace, zpracování dotační žádosti, monitorovací zprávy, výkazy čerpání, závěrečné vyúčtování)

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • Výborná uživatelská znalost programů MS Office (Word, Excel atd.)
  • Aktivní přístup, dobré komunikační schopnosti a ochota se učit novým věcem
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • Výhodou zkušenost s administrací dotačních projektů

Nabízíme:

  • Pracovní smlouva na dobu určitou (do 31. 12. 2024) s možností prodloužení
  • Pracovní úvazek 1,0 (po dohodě možno i zkrácený)
  • Pracoviště Praha
  • Smysluplná, samostatná, pestrá práce
  • Zapracování
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Nástup ihned
  • Motivující platové zařazení dle platových tarifů

Celá škála zaměstnaneckých benefitů

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na zajištění osobních záležitostí
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Stravenky ve výši 120 Kč za odpracovaný den
  • MultiSport Karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace ve vlastním zařízení(Jizerské hory)
  • Možnost sportovního vyžití v areálu
  • Možnost ubytování v ubytovně, po zapracování možnost získání služebního bytu

V případě zájmu pošlete prosím životopis a motivační dopis. Vhodní zájemci budou pozváni na osobní pohovor.

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7, 181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8