Projektový manažer /ka – MaR nebo Elektro Kutná Hora

Projektový manažer profese MaR nebo ELEKTRO v aplikacích chemického, petrochemického, rafinérského, biochemického, farmaceutického, agro průmyslu, energetiky, automotive

Požadované vzdělání a obor:

minimálně středoškolské (s maturitou), nebo vysokoškolské

odbor: elektrotechnický (nebo podobný technický)

Požadovaná praxe:

Očekávaná odborná praxe min. 2 roky (na stejné, nebo obdobné pozici)

Vyhláška 50 §6 nebo výše

Osobnostní předpoklady:

  • jsi samostatný s dostatečnou praxí a odborností
  • jsi zodpovědný a spolehlivý
  • jsi precizní se smyslem pro důležitý detail a zároveň víš rozmýšlet v širších souvislostech
  • nemusíš mít zaužívaný postup, umíš situaci zhodnotit a najít vhodné řešení

TECHNICKÉ PŘEDPOKLADY:

  • máš dostatečnou praxi a povědomí o elektrotechnice a montážích

Další požadavky:

  • řidičský průkaz sk. B (pro služební cesty)
  • znalost AJ velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity:

HLAVNÍ VÝHODY PRO TEBE?

  • zakázky pro místní české společnosti i velké mezinárodní hráče na trhu
  • ELEKTRO pro technologické procesy v průmyslu
  • MaR pro řízení technologických procesů v průmyslu
  • možnost seberealizace

BENEFITY:

  • firemní auto + možnost použití pro soukromé účely
  • 5. týden dovolené ve fromě 5 sick days (dny volna) ročně bez otázek (po zkušební lhůtě)
  • stravenkový paušál (po zkušební lhůtě)
  • vždy se dá předem dohodnout, když si člověk potřebuje vyřešit něco soukromého, nebo zůstat doma s dítětem
  • pracovní NB a mobil

NEFINANČNÍ BENEFITY:

  • rozvoj dovedností, školení
  • team building
  • přímý kontakt s vedením společnosti
  • osobní zodpovědnost (dle schopností kandidáta) za vedení projektu, týmu, komunikaci s klientem, subdodavateli, koordinace profesí, ...
  • certifikace/zvyšování oficiální odbornosti

Pracovní náplň:

Vedení zakázek v průmyslu v profesích elektro, MaR, ŘS (slaboproudy)

Plánování a řízení montážních prací spolu s šéfmontéry

Tvorba nabídek a kalkulací

Komunikace se zástupci klienta

Komunikace s dodavateli

Řešení technických problémů na stavbě, identifikace závady, chyb v projektu s šéfmontérem

Spolupráce s projektanty

Plánování a zajištění dodávek na stavbu spolu s nákupcem

Plánování montážních kapacit na stavbě s šéfmontérem

Plány kvality (PKZ, standardy klienta, ČSN, požadavky projektu, ..), BOZPKoordinační jednání s ostatními profesemi na stavbě

Identifikace rozdílů v různých revizích projektové – vícepráce/méněpráce

ČEHO BUDEŠ SOUČÁSTÍ?

Jsi součástí úspěšné skupiny společností v Čechách a na Slovensku, jejíž tým má dlouholetou tradici a velké zkušenosti v rámci elektrotechnických služeb jako například:

  • projekce a inženýring
  • realizace investičních zakázek
  • výroba nevýbušných elektrických zařízení
  • výroba NN rozvaděčů a skříní
  • metrologie a kalibrace
  • údržba a servis
  • měření a regulace
  • řídící systémy
  • elektro (NN a VN do 35kV)
  • slaboproudé systémy (EPS, DP, EZS, CCTV, ACCESS, DATA, ..)
  • systémy elektrických ohřevů
  • analyzátory, detekce plynů
  • elektrické rozvodny NN do 1.000V
  • uzemňovací systémy
  • svítidla a signalizační zařízení

Poznámka

JAK VIDÍ TUTO POZICI TVOJI BUDOUCÍ KOLEGOVÉ?

„Jsme otevření i k lidem se stejnou pozicí, ale z jiných oblastí. Můžeš být i technik, který už řídil menší zakázky, nebo výrobu rozvaděčů a chceš se posunout dále“

„Trochu pokory a slušné chování je důležité. Sebestředný typ, který je přesvědčený jen a výlučně o své pravdě nemá u nás moc místa.“

JAK VNÍMAJÍ FIRMU TVOJI BUDOUCÍ KOLEGOVÉ?

„V týmu máme lidi, s kterými spolupracujeme už dlouhá léta... nesháníme člověka na 1-2 roky, ale na dlouhodobou spolupráci.“

„Každý projekt je jiný, člověk by měl být připravený hledat řešení i pro situace, které ještě nezažil.“

„U nás to není o tom, že kolegy a kolegyně kontrolujeme či pracují 8 hodin. Každý potřebuje někdy vyřídit si soukromou záležitost a odskočit si.“

„Jde o výsledky... klient platí za hotovou práci, za hotový projekt, ne za neefektivně strávené hodiny. Proto nehlídáme hodiny, ale hlídáme dobře a efektivně odvedenou práci.“

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Kutná Hora