Projektový manažer / ka průmyslové stavby Ostrava

Požadujeme:

VŠ / SŠ technického stavebního zaměření

Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky

Schopnost řešit projektovou dokumentaci a zkušenosti s průmyslovými stavbami

Znalost povolovacích procesů

Uživatelskou znalost MS Office a MS Project, AutoCad – výhodou

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Autorizace ČKAIT - výhodou

Řidičský průkaz – skupina "B"

Nabídka:

Zázemí úspěšné a stabilní společnosti

Výhodnou lokalitu kanceláře v centru

Samostatnou tvůrčí práci

Profesní růst a vzdělávání

Možnost práce v zahraničí

Příjemný kolektiv, zapracování a zaučení

Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění ve výši 5%, Multisport kartu, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuku, sick days, home office, firemní ubytování na Šumavě, teambuildingové akce)

Pracovní náplň:

Zajištění realizace projektů

Vedení projektového týmu

Zodpovědnost za dodržení technické specifikace, časového harmonogramu, plánu nákladů atd.

Komunikace se zákazníky, zpracování nabídek, příprava projektu

Spolupráce a podpora obchodního oddělení při získávání nových projektů

Koordinace projektové dokumentace

Pravidelný reporting o vývoji projektu

Nástupní mzda 50-75.000,- + bonusy za úspěšně dokončené projekty a mimořádný výkon

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Ostrava