Promotér/ka s aktivním prodejem

Společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. přináší na globální lékárenský trh moderní farmaceutické a parafarmaceutické produkty. Jsme největší společností v segmentech doplňků stravy, farmaceutické kosmetiky a zdravotnických prostředků na českém lékárenském trhu.

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu a zároveň jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Mentholka, DonnaHAIR, Stopkašel, Ocutein, Priessnitz, Elasti-Q, PLANTHÉ, Clavin, ArginMax, Ive, DIAMizin Gurmar, Pssst!, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další...

hledá kandidáta/kandidátku na pozici:

Náplň práce:

  • oslovování zákazníků v lékárnách, zdravých výživách,
  • prezentace produktů zákazníkům za účelem jejich prodeje,
  • realizace ochutnávek a vyzkoušení produktů (vůně, konzistence apod.).

Požadujeme:

  • příjemné vystupování,
  • středoškolské vzdělání (není podmínkou),
  • spolehlivost,
  • komunikativnost,
  • výborné prezentační schopnosti,
  • spolupráci na min. 15 pracovních dnů v měsíci,
  • ŘP skup. B,
  • vlastní auto k možnosti přepravy v rámci svěřeného regionu (kilometry jsou propláceny).

Nabízíme:

  • samostatnou práci se známými produkty (doplňky stravy, farmakosmetika),
  • vlastní výběr pracovních dnů,
  • příjemné pracovní prostředí (lékárny, zdravé výživy),
  • dlouhodobou celoroční spolupráci (promoakce se konají každý den, během celého roku).

Nástup: ihned nebo dohodou:

Hledáme hostesky pro kraje: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis společně se svou fotografií.

Firma: Simply You Pharmaceuticals a.s.

Kontakt: Veronika Cikánková

Místo práce: celá ČR, všechny kraje

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy