Provozně-technický referent pro SLVS

Krajská zdravotní, a.s. přijme do pracovního poměru

Krajská zdravotní, a.s., s místem výkonu práce Teplice, přijme do pracovního poměru

provozně-technického referenta

Náplň práce:

  • fyzická přejímka zboží
  • ukládání zboží a materiálu do skladů
  • fyzická příprava zboží a materiálu k výdeji
  • kontrola skladovacích podmínek materiálu a zboží
  • účast na fyzické inventuře

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxe v gastronomii
  • rozhodnost, důslednost, spolehlivost
  • schopnost týmové práce
  • zdravotní a trestní bezúhonnost
  • pečlivost
  • uživatelská znalost Word, Excel, Outlook
  • znalost softwaru AKORD výhodou

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • ROČNÍ jízdenku na cestování (autobusy/vlaky) po celém Ústeckém kraji jen za 550 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou
  • závodní stravování za pár korun
  • 5 týdnů dovolené

Firma: Krajská zdravotní, a.s.

Kontakt: Ing. Milan Langr
Duchcovská 53, 41529 Teplice

Telefon: 704 849 351

Místo práce: Teplice