ELEKTRIKÁŘ

Hledáme nového kolegu do našeho týmu elektromechaniků - elektroúdržbářů.

Vaším úkolem bude

  • elektroúdržba výrobních a provozních zařízení a strojů, včetně budov, elektroinstalací apod.
  • zodpovědnost za plynulý chod výrobních strojů
  • realizace oprav dle plánu, odstraňování zjištěných závad a aktuálních poruch
  • preventivní údržba i generální opravy
  • práce podle elektro dokumentace
  • práce převážně na ranní směnu, občas odpolední (cca do 5 týdnů) + držení pohotovostí v rámci noční směny a o víkendu

Požadujeme

  • vzdělání SOU nebo SPŠ v oboru elektro
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb., min.§ 6
  • zkušenosti v oboru automatizace a řídicích systémů velkou výhodou
  • orientace v elektro dokumentaci
  • orientace v elektronických obvodech a součástkách
  • základní znalost čidel, frekvenčních měničů apod.
  • komunikativnost, schopnost týmové práce
  • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost
  • schopnost a ochota práce na směnný provoz

Nabízíme

  • stabilitu a jistotu zaměstnání
  • umíme dát šanci i šikovným absolventům !
  • odpovídající platové ohodnocení s možností zvýšení dle zaškolení a pracovního výkonu
  • příplatek za odpolední směnu
  • platba za držení pohotovostí
  • docházkový bonus
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na stravné v závodní jídelně
  • vánoční odměna
  • příspěvek na relax, sport a dovolenou v rámci kafetérie
  • odměna při pracovním jubileu
  • možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka
  • nástup možný IHNED, popř.dohodou

Zájemci zašlete váš životopis mailem na iveta.heczkova@bochemie.cz

Firma: BOCHEMIE a.s.

Kontakt: Iveta Matulová Heczková
Lidická 326, 735 81 Bohumín

Telefon: 774549754

Místo práce: Bohumín