Provozní elektrikář/ka

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání! Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Pro úspěšnou společnost v plastikářském průmyslu hledáme pozici

Technik/čka údržby - provozní elektrikář/ka

Požadujeme

  • OU/SŠ vzdělání – obor elektro nebo elektromechanik
  • platná vyhláška 50/78 Sb. min. § 6
  • manuální zručnost, praxe v oboru min. 3 roky
  • znalost a orientace ve výkresové dokumentaci – elektro
  • samostatnost, pečlivost, součinnost práce v kolektivu

Náplň práce :

  • Zajištění chodu, oprav a údržby výrobních linek
  • Instalace strojů a zařízení
  • Údržba a opravy el. zářízení  budov

Nabízíme :

  • Mzda :  35 – 45 000
  • Nástupní bonus 30 000,- Kč
  • 13. a 14. plat ve výši až 100 % sjednané měsíční mzdy, stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaná směna
  • Místo výkonu práce : Otrokovice
  • Směnnost :  ranní směna

Zájemce prosím o zaslání životopisu.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 390

Místo práce: Otrokovice