PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ SILNOPROUDU

Pro našeho klienta, českou společnost se sídlem v Olomouci, která je předním českým výrobcem betonového zboží pro stavby a úpravy komunikací, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku do týmu elektroúdržby ve výrobě na pozici Provozního elektrikáře silnoproudu do Bystrovan.

Náplň práce:

  • údržba a odstraňování poruch na strojním zařízení a výrobních linkách.
  • elektrikářské práce probíhají i ve výškách a v prašném prostředí.
  • v sezóně se jedná o nepřetržitý, 2směnný provoz včetně víkendů a svátků. Délka směny je 12 hodin.

Požadujeme:

  • minimálně vyučení v elektrotechnickém oboru
  • praxi ve výrobní společnosti a v údržbě strojního vybavení
  • osvědčení dle NV 194/2022 Sb. minimálně §5 (dříve vyhláška 50/1978 Sb. §6)
  • spolehlivost, samostatnost, iniciativa
  • schopnost řešit praktické problémy
  • výhodou: znalost údržby PLC, frekvenčních měničů a technické angličtiny

Nabízíme:

  • NÁSTUPNÍ BONUS 80 000 Kč
  • stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti s významným postavením na trhu se stavebními výrobky v ČR
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příplatky za noční a víkendové směny
  • stravenkový paušál, nebo závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní prémie
  • odměna za doporučení
  • místo výkonu práce v modernizované výrobě v Bystrovanech

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Olomouc