PROVOZNÍ MONTÉR - stavebně montážní činnost - České Budějovice

Jsme vodárenská společnost zabývající se provozováním vodohospodářské infrastruktury, zejména úpraven pitné vody, vodovodních a kanalizačních sítí a čistíren odpadních vod. Dodávky pitné vody a odvádění odpadních vod zajišťujeme pro více než půl milionu obyvatel Jihočeského kraje a části krajů Plzeňského a Vysočina.

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • stavebně montážní činnost v oblasti vodovodů a kanalizací
  • práce na výstavbě, renovacích a opravách vodohospodářských objektů - čerpací stanice, ČOV, úpravny vody apod.
  • realizace nasmlouvaných zakázek
  • práce v terénu v celém Jihočeském kraji, části Plzeňského a v kraji Vysočina

POŽADUJEME

  • výuční list - ideálně obor instalatér
  • šikovnost a chuť pracovat v řemesle
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • pružnou pracovní dobu - 37,5 hodin týdně
  • příspěvek na stravování - 107 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna
  • proplácení přesčasů
  • roční odměnu - 13. plat
  • mnoho dalších benefitů (např. příspěvky na kulturní a sportovní akce, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvky na jazykové vzdělávání apod.)

Firma: ČEVAK a.s.

Kontakt: Lucie FINKOVÁ
Severní 2264/8, 370 10 České Budějovice

Telefon: 387761151

Místo práce: České Budějovice