Provozní technik/mechanik

O nás

Zavedená česká firma s mezinárodním renomé a dlouholetou praxí ve zkušebnictví a expertní činnosti v oblasti výroby, přenosu a rozvodu elektrické energie přijme pracovníka na pozici Provozní Technik/mechanik

Náplň práce:

  • Montáž, příprava a demontáž zkušebních předmětů.
  • Montáž a zapojení měřicích obvodů. Zapojování měřicích přístrojů.
  • Manipulace se zkušebním zařízením.
  • Ovládání a obsluha řídicích systémů vysokonapěťových zdrojů
  • Obsluha jeřábů, vysokozdvižných vozíků a vysokozdvižné plošiny, vázání břemen a další činnosti dle potřeby firmy - po absolvování příslušných školení a kurzů.
  • Řízení služebních vozidel.
  • Údržbové práce na zkušebních a souvisejících zařízeních firmy.
  • Další práce související s provozem a zkušební činností dle rozsahu kvalifikace.

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně vyučen v technickém oboru, elektrotechnické zaměření výhodou.
  • Praxe výhodou.
  • Odborná způsobilost dle zákona 250/2021 Sb. (dříve vyhláška 50) velkou výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Zodpovědnost a aktivní přístup k práci.
  • Flexibilita a loajalita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci v oblasti zkušebnictví – více jak 90% našich zákazníků jsou ze zahraničí.
  • Možnost dalšího zvyšování kvalifikace.
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění: 4 100 Kč dle platných směrnic
  • Sick days: 5
  • Bonusy/Prémie: 13. případně 14. plat dle platných směrnic

Firma: EGU - HV Laboratory a.s.

Kontakt: Olga ŠVORČÍKOVÁ
Podnikatelská 267, 190 11 Praha 9 - Běchovice

Telefon: 267193361

Místo práce: Praha 9

Poznámka: vhodné pro absolventy