Psychiatr do Centra duševního zdraví - i zkrácený úvazek!

Do nově vznikajícího Centra duševního zdraví hledáme lékaře - specialistu s odborností v psychiatrii.

Detailní popis pozice

  • provádění psychiatrického posouzení stavu klienta
  • plánování léčebných opatření v oblasti farmakoterapie a podpůrné psychoterapie
  • edukační rozhovory s klienty a jejich blízkými osobami
  • spolupráce s týmem - psycholog, zdravotní sestry a sociální pracovníci
  • účast na poradách
  • komunikace s praktickými lékaři, ambulantními specialisty a lůžkovým zařízeními
  • práce ambulantně i v terénu

Požadujeme

  • odborné vzdělání – kvalifikace psychiatr (L3), případně psychiatr v atestační přípravě po absolvování základního kmene (L2)
  • otevřenost, týmový duch
  • ochota práce v ambulanci i u klienta v domácím prostředí

Nabízíme

  • fajn kolektiv a fungující systém práce
  • volné víkendy
  • sickdays, možnost home office na zpracování administrativní části
  • možnost zkráceného úvazku – už od 0,2 úvazku
  • odpovídající finanční ohodnocení + nástupní bonus
  • v případě relokace Vám zajistíme bydlení i s celou rodinou za velmi výhodných podmínek

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Škulaviková
Jihomoravský kraj

Telefon: 721 631 130
721 631 130

Místo práce: Náchod