Rada/odborný rada oddělení pozemkových úprav, KPÚ pro Kraj Vysočina

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici rada/odborný rada oddělení pozemkových úprav Krajského pozemkového úřadu pro Kraj Vysočina.

SLUŽEBNÍ NÁPLŇ:

  • Administrativně zajišťuje zadávání veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb., a platných řídících dokumentů v agendě pozemkových úprav,
  • administrativně zajišťuje provozní a jiné činnosti v agendě pozemkových úprav,
  • zajišťuje inženýrské a investorské činnosti v agendě pozemkových úprav,
  • zaměstnanec vykonává další činnosti dle příkazů svých představených.

POŽADAVKY NA POZICI

  • Minimální věk 18 let,
  • svéprávnost,
  • trestní bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu,
  • české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru),
  • znalost zákona o zadávání veřejných zakázek (výhodou),
  • komunikativnost,
  • znalost MS Office,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Na výše uvedené služební místo reagujte způsobem uvedeným v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Toto oznámení včetně formuláře žádosti o přijetí do služebního poměru a seznamu požadovaných příloh naleznete zde:

Firma: Státní pozemkový úřad

Kontakt: Ing. Gabriela Muchová
Husinecká 1024/11a, 130 00 Praha 3

Místo práce: Jihlava