Realitní specialista, Manažer, Obchodník, Asistent (oblast financí a realit)

Jsme finanční a realitní konzultanti. Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Inspirujeme naše klienty i spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti.

Finanční centrum Broker Consulting vypisuje výběrové řízení na pozice :

Realitní specialista, Manažer, Obchodník, Asistent

Jsme jednou z největších poradenských společnosti na českém i slovenském trhu v oblasti financí a realit.  Efektivně propojujeme nabídku finančních , realitních a bankovních služeb. Klienti nemusí samostatně do banky, pojišťovny či realitní kanceláře, vše vyřídí na jednom místě.

Do našeho týmu finančních a realitních makléřů hledáme vhodné kandidáty na uvedené pozice.

Nabízíme:

  • Know-how + zázemí silné společnosti s více než 21letou historií a nepřetržitým růstem
  • Zajímavé a perspektivní zaměstnání
  • K dispozici budete mít analytickou, právní, administrativní, IT a marketingovou podporu z centrály
  • Možnost profesního růstu
  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Neustálý mentoring zkušeného manažera
  • Pohyblivou pracovní dobu
  • Bonusy a provize
  • Manažerské odměny

Benefity

  • Pravidelné školení na centrále i na pobočce
  • Motivační akciový program
  • Pravidelné firemní akce
  • Zahraniční zájezdy
  • Příspěvek na automobil
  • Příspěvek na licenční školení
  • Levné mobilní tarify

Požadujeme:

  • Minimalně SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Reprezentativní vzhled a profesionální vystupování
  • Komunikativnost, spolehlivost, odpovědnost a smysl pro detail
  • Schopnost a touhu učit se novým věcem
  • Vysoká míra samostatnosti, flexibilita
  • Pozitivní přístup a podnikatelské myšlení, finanční gramotnost a cílevědomost

Náplň práce:

  • Poskytovat klientům profesionální poradenství v oblasti realit a financí a navrhovat optimální řešení jejich potřeb.
  • Vedení schůzek s klienty a poskytování služeb naší společnosti
  • Adminidstrativní podpora
  • Získávání a zadávání dat
  • Vedení týmu obchodníků

Nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu zasílejte svá CV na email: emil.maly@bcas.cz, popř. volejte 731538448.

Firma: Broker Consulting, a.s.

Kontakt: Emil Malý
Sluneční náměstí 2583/11
15800 Praha 5-Butovice

Telefon: 731538448

Kód: Plzen

Místo práce: Plzeň, Tachov, stříbro, Planá

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 30000 - 100000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé