Recepční Kadaň (vhodné pro invalidní důchodce)

Nabízíme práci, která je vhodná pro invalidní důchodce v rámci zajištění recepční služeb v administrativní budově úřadu státní správy.

Jak budete pracovat (pracovní doba):

  • práce na zkrácený úvazek
  • směny v pracovní dny Pondělí až Pátek

Co budete dělat:

  • recepční a informační služba v administrativní budově,
  • dohled nad evidenci návštěv
  • podávání informací
  • jednoduché spojování telefonních hovorů
  • jednoduchá písemná evidence.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • komunikační schopnosti
  • důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení = 116,50 Kč/hod.
  • výplata mzdy v pevných termínech a to na účet nebo složenkou
  • zázemí stabilní a specializované firmy
  • možnost profesního růstu
  • individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Firma: VKUS-BUSTAN s.r.o.

Kontakt: Radek Záluský

Telefon: +420724764272

Místo práce: Kadaň

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp