Recepční (M/Ž) – Praha 4 - pro OZP

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Požadujeme:

věk min. 18 let

Nabízíme:

plat až 140,- Kč/hod.příspěvek na ubytovnu/dopravupříspěvek až 5000,- Kč v rámci programu "Přiveď kamaráda"12 hod. denní směny

pracovní uniformu

profesní kvalifikaci „strážný“ 68-008-E – zajistíme během vstupního školení

Pracovní náplň:

zajištění základního chodu recepce

jednoduchá práce

Poznámka:

uplatnění pro OZP

Více na TEL: 773 786 199, 775 430 781

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Livia Kubačková
Počernická 96/272, 10800 Praha

Telefon: 773786199

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro osoby ztp