Recepční/Tiskový specialista !ROZŠIŘUJEME SE!

Pro našeho významného klienta, zaběhlou, přesto stále rostoucí projekční a inženýrskou společnost, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Recepční/Tiskový specialista.

!ROSTEME a proto nyní hledáme jak posilu na recepci, ale také na pozici tiskového specialisty!

Ano správně, rádi nyní přijmeme 2 nové zaměstnance, každý bude mít své pole působení, ale bude případně fungovat i vzájemný zástup.

Jaká je náplň práce?

  • Obsluha tiskáren a kompletace dokumentace
  • Poptávky služeb a zboží
  • Objednávky kancelářských a hygienických potřeb
  • Přijímání návštěv, příprava občerstvení (káva, čaj apod.)
  • Vedení sdílených kalendářů
  • Udržování čisté kuchyňky, zasedacích místností a recepce
  • Pochůzky – pošta, úřady, odvoz projektové dokumentace apod.
  • Příprava tabulek, skenování, kopírování (MS Office)
  • Spolupodílení se na organizaci firemních akcí

Co potřebujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Aktivní řidič - řidičský průkaz sk. B
  • Dobrá znalost MS Office
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou, ale také Vás na vše rádi zaškolíme
  • Výborné komunikační dovednosti v ČJ slovem i písmem
  • Pečlivost, dochvilnost, příjemné vystupování, perfektní organizační dovednosti

Co můžeme nabídnout?

  • STABILITU - zázemí stabilní a moderní společnosti, pracovní poměr na HPP
  • FLEXIBILITU – 2 možnosti pracovní doby, pevná 8:00 – 16:30 hod. nebo pružná 9:00 - 15:00 hod. a poté flexibilně dle dohody s nadřízeným
  • Stabilní a adekvátní mzdové ohodnocení (nástup 30 000 – 35 000 Kč, po zaučení možno až 40 000 Kč)
  • Multisport karta
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Práci v pohodové atmosféře a příjemném prostředí s příjemnými lidmi
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Nové a moderní kancelářské prostředí, s možností využití parkování také pro cyklisty
  • Místo výkonu práce: Praha 8 (Palmovka/Libeň)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kód: 2000208752

Místo práce: Praha