Recruiter/ka - jižní Morava

Nábor je Tvoje srdcovka, ale cítíš, že už potřebuješ změnu? Nebaví Tě pořád sledovat a dodržovat plány, které si sám/sama nenastavuješ a hledáš větší volnost?

Ve FreeConu ji najdeš, ozvi se nám!

Detailní popis pozice

  • aktivní oslovování vhodných uchazečů na pozice pro klienty
  • účast na pohovorech
  • headhunting
  • vyhledávání nových klientů
  • jednání s firmami, poskytování odborného servisu a podpory

Požadujeme

  • praxi na pozici recruiter minimálně 2 roky, ideálně z personální agentury
  • obchodního ducha a schopnost vyhledávat nové klienty
  • výbornou znalost trhu práce
  • reprezentativní a profesionální vystupování
  • komunikativnost a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • volnost v práci, kde si plány a cíle určuješ Ty sám/sama
  • nadstandardní provize dle reálných výsledků
  • 3x ročně firemní akce (gastro, wellness) na náklady firmy
  • podporující tým zkušených recruiterů a headhunterů

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Škulaviková
Jihomoravský kraj

Telefon: 721 631 130
721 631 130

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr