Redaktor/ka- PR specialista/-ka

Hlavní strategií naší společnosti je zajištění kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra

 Do našeho kolektivu hledáme novou posilu na pozici redaktora/-ky a PR specialisty/-ky.

Jste kreativní, máte cit pro český jazyk, hlavu plnou neotřelých nápadů a na sociálních sítích se cítíte jako ryba ve vodě? Tak v tom případě je tato pozice stvořená právě pro Vás!

Vaší náplní práce bude:

  • MV – psaní článků, rozhovorů, fotky
  • monitoring médií
  • tvorba grafických materiálů – letáky, polepy autobusů, reklamní plochy aj.
  • komunikace a inzerce na sociálních sítích
  • správa webu po obsahové stránce
  • aktualizace Intranetu
  • kontakt s novináři, tiskové zprávy, tiskové konference
  • administrativní práce pers. oddělení (blahopřání, vítání nových zaměstnanců, reporty, …)
  • organizování firemních akcí (pro zaměstnance i veřejnost)
  • zajišťování veletrhů práce/vzdělávání
  • spolupráce s rádiem Hitrádio Vysočina + Český Rozhlas

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • dobré komunikační schopnosti
  • kreativní osobnost plnou nápadů
  • samostatnost a spolehlivost
  • praxe v médiích (výhodou)
  • ŘP sk. B

V ICOMu získáte:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • pestrou pracovní náplň
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • podíl na rozhodování a řízení webu
  • možnost uplatňovat svoje nové nápady v praxi
  • širokou škálu benefitů velké společnosti (režijní jízdné, mobilní telefon, slevy na PHM a firemní produkty, příspěvek na stravování a další)

Místo výkonu práce: Jihlava

Firma: ICOM transport a.s.

Kontakt: Monika VARMUŽOVÁ
Jiráskova 1424/78, 587 32 Jihlava

Telefon: 601307811

Místo práce: Jihlava