REFERENT ADMINISTRATIVY A SKLADU (M/Ž)

Pro našeho klienta, zavedenou českou společnost s více jak 25letou tradicí na trhu, která se zaměřuje na prodej a servis stavební, komunální a zemědělské techniky na celém území ČR, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Referent administrativy a skladu

Náplň práce:

  • vedení skladového hospodářství v menším skladu
  • administrace zakázek pouze na náhradní díly, příjem objednávek na náhradní díly, zakládání zakázek v systému, uzavření zakázky,
  • tvorba cenových nabídek a fakturace,
  • balení a expedice zakázek, objednávky dopravy

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • zájem o strojí techniku a elementární znalosti o strojích a technice
  • základní znalost AJ nebo NJ jazyka pro min. komunikaci emailem, a v administračních systémech výrobce
  • svědomitost a pečlivý přístup k práci
  • zvládat pro-klientskou komunikaci telefonem/emailem/osobně
  • dochvilnost

Nabízíme:

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • stabilní pracovní dobu od 7:00 do 16:00
  • místo výkonu práce Praha – Dolní Měcholupy

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Dolní Měcholupy