Referent nákupu

COLORLAK a.s. přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici

Náplň práce

Komunikace s dodavateli, poptávková řízení, analyzování a vyhodnocování nabídek, uzavírání kontraktů. Vyjednávání o cenách a kontrola dodržování smluvních podmínek. Časové plánování a realizace nákupu pro optimální zajištění výroby a skladových zásob v souladu s obchodní strategií. Logistika a zajišťování dopravy. Spolupráce s kolegy napříč firmou.

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Znalost práce s PC
  • Časovou flexibilitu
  • Zodpovědnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Přesnost, pečlivost a loajalitu
  • Samostatnost a asertivita
  • Zkušenost v nákupu alespoň 3 roky vítána
  • Anglický jazyk výhodu

Nabízíme

  • Možnost uzavření pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Výhodné platové podmínky
  • Zaškolení na pracovišti
  • Stravování v areálu firmy
  • Řádná dovolená ve výši 25 dnů
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Pracovní doba 37,5 hod. týdně

Zájemci hlaste se na personálním oddělení COLORLAK a.s. Tovární 1076, PSČ 686 03, Staré Město, na telefon 572 527 469. Svůj životopis zašlete na mailovou adresu valenta@colorlak.cz

Firma: COLORLAK, a.s.

Kontakt: Roman VALENTA
Tovární 1076, 686 03 Staré Město

Telefon: 572527469

Místo práce: Staré Město