REFERENT/KA ODD. VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK ( MAJETKOVÉ SPRÁVY)

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za více jak 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním oboru
  • Znalost problematiky veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů a dalších souvisejících zákonů (např. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, zákona č. 129/2000 Sb., krajské zřízení, zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, zákona č. 37/2021 Sb., o evidence skutečných majitelů, zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů
  • 1 rok praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek
  • Znalost práce na PC MS Office na velmi dobré úrovni
  • Profesionální přístup a jednání
  • Schopnost stanovit prioritu úkolů
  • Organizační, komunikační a prezentační schopnosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Výhodou je praxe ve veřejné správě

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Kompletní administrace veřejných zakázek podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek v systému TENDER ARENA
  • Kompletní administrace veřejných zakázek malého rozsahu, jejichž zadavatelem je PNB
  • Příprava podkladů podlimitních a nadlimitních veřejných zakázek, uveřejňování ve VVV
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními při zpracovávání zadávacích dokumentací a zajištění vlastního průběhu veřejných zakázek
  • Archivace veřejných zakázek
  • Spolupráce s externími advokátními kancelářemi či externími administrátory veřejných zakázek
  • Kompletní administrace objednávek

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Motivující platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., platová třída 10, dle délky prokazatelné praxe + osobní příplatek, kvartální odměny dle výkonu práce
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnodě 120 Kč za odpracovaný den, příspěvek na penzijní spoření, multisport karta a další benefity v rámci PNB
  • Podpora dalšího odborného rozvoje a vzdělávání

Nástup od cca 1.6.2024

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7, 181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8