REFERENT/KA POVRCHOVÝCH A PODZEMNÍCH VOD

Náplň práce

  • zpracování stanovisek a vyjádření správce povodí k dokumentacím a záměrům, územně plánovacím dokumentacím a provozním dokumentacím potřebným zejména pro činnost vodoprávních úřadů.
  • zpracovávání vyjádření jako účastníka vodoprávního řízení k výše uvedeným dokumentacím, záměrům atd. z hlediska správce významného vodního toku, organizace s právem hospodařit k vodním dílům, stavbám, zařízením a pozemkům
  • osobní účast na projednávání dotčených záměrů, případně účast na kontrolních dnech v průběhu realizace staveb

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru vodních staveb
  • samostatnost a odpovědnost
  • praxe v oblasti vodohospodářských staveb, či řízení vítána
  • vhodné i pro čerstvé absolventy VŠ
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • zajímavou pracovní příležitost
  • možnost profesního i finančního růstu
  • podporu v dalším vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • dovolenou 5 týdnů
  • zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce

Praha

Nástup

dle dohody

Forma přihlášení do výběrového řízení:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis elektronicky na adresu ivana.baxova@pvl.cz .

/GDPR: Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely výběrového řízení v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů a nebudou zpřístupněny či předány jiným osobám. Poskytnutí údajů je dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve výběrovém řízení. Po ukončení výběrového řízení budou podkladové materiály neúspěšných uchazečů nevratně likvidovány. /

První kolo výběrového řízení bude realizováno vyhodnocením obdržených přihlášek. Uchazeči, kteří budou vybráni do druhého kola výběrového řízení, budou vyzváni k osobnímu pohovoru.

Firma: Povodí Vltavy, státní podnik

Kontakt: Ivana BAXOVÁ

Místo práce: Praha 5