REFERENT VÝROBY

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Evidence materiálu a výrobků za všechny úseky v interním systému
  • Kontrola dat v systému
  • Příprava podkladů na inventury + účast na nich
  • Úzká spolupráce s ostatními úseky a vyřizování požadavků
  • Tvorba a zadávání výrobních zakázek
  • Zpracování logisticko – výrobních statistik
  • Tvorba logistických konceptů

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI JSOU POTŘEBA:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenost v oblasti logistiky min 2 roky
  • MS Office pokročilá úroveň
  • AJ /NJ mírně pokročilá úroveň
  • Znalost SAP, WMS, CLEVER
  • Týmový duch, komunikační a organizační schopnosti
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci + časová flexibilita
  • Řidičské oprávnění skupiny B

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Zajímavou práci v dynamicky rostoucí společnosti se zázemím japonských vlastníků (skupina Teijin)
  • Pracovní poměr na dobu NEURČITOU
  • Nástup IHNED
  • BENEFITY: 5 týdnů dovolené, Stravenky v hodnotě 150,- Kč za každý odpracovaný den, Slevu na produkty O2, Unicredit Bank, Vstupenky do KD Milovice, příspěvek na E-Benefit kartu / Multisportkartu / penzijní / životní pojištění, 50% příspěvek zaměstnavatele na pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní prémie, káva na pracovišti zdarma
  • Bonusy za přivedení nového kolegy 10.-20.000 Kč (patronace)

Chcete se stát součástí naši společnosti, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi spojíme.

Firma: Teijin Automotive Technologies Czech s.r.o.

Kontakt: Miloslava KAVANOVÁ
Topolová 810, 289 24 Milovice

Telefon: 601123148

Místo práce: Milovice