REFERENT/KA PRO ZAHRANIČNÍ STUDIUM

Děkan Ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci vypisuje výběrové řízení na pozici:

Pracoviště: Děkanát Ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci

Počet volných míst:  1

Úvazek: 100 % (40hod./týden)

Mzdové zařazení: mzdová třída B5, dle vnitřního mzdového předpisu, možnost přiznání dalších příplatků dle VMP

Pracovní smlouva: na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení

Nástup: 1. 7. 2024, příp. dle dohody

Životopis zaslat: nejpozději do 07. 06. 2024

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Zajišťování veškerých administrativních prací v oblasti přijíždějících zahraničních studentů a studentů EF TUL.
  • Agenda příjezdů zahraničních akademiků a odborníků.
  • Komunikace s uchazeči o studium ze zahraničí.
  • Zajišťování koordinace programu ERASMUS (koordinátor fakulty).
  • Zajišťování a řízení agendy spojené s mezinárodními mobilitami studentů a akademických pracovníků (smlouvy, objednávky, účetní agenda, ostatní související agenda).
  • Práce související s pedagogickou agendou, personální agendou studijního procesu zahraničních studenů a studentů samoplátců.
  • Práce v IS STAG (studentský informační portál) a v ostatních informačních systémech.

 Požadujeme:

  • min. střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • znalost anglického jazyka a schopnost pracovat s anglickým textem min. na úrovni B2
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Excel, MS Word)
  • znalost programu Erasmus+ a projektového řízení výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • dětský koutek pro děti batolecího věku
  • dobrou dopravní dostupnost, parkoviště a krytá stání pro kola
  • možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole a školení
  • zdarma sportovní aktivity (např. tenis, sauna, posilovna) v objektech univerzity
  • zvýhodněné telefonní tarify

Zaujaly Vás výše uvedené informace? Pokud ano, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: volnamista@tul.cz nebo na adresu Technické univerzity v Liberci.

K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto dokumenty:

  • stručný životopis
  • stručná charakteristika dosavadní odborné praxe
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání, příp. hodnocení z předchozího pracoviště

V případě dotazů k uvedenému místu se můžete obrátit na personalistky Technické univerzity v Liberci (viz kontakt v zápatí).

Informace k výběru vhodného uchazeče:

Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů. V případě konání druhého kola, proběhne osobním pohovorem s vybranými uchazeči a uchazečkami, částečně vedeným v anglickém jazyce. O výsledku budou všichni uchazeči a uchazečky informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení.

Výběrové řízení je od 07. 05. 2024 zveřejněno na úřední desce Technické univerzity v Liberci (viz: https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Firma: Technická univerzita v Liberci

Kontakt: Ing. Alena ŠÍRKOVÁ
Studentská 1402/2, 461 17 Liberec 1

Telefon: 485353488

Místo práce: Liberec 1