REFERENTKA - EKONOMKA Praha - Strančice s nástupním bonusem až do výše 25000 CZK

Náplň práce:

-samostatně nebo podle pokynů vykonává odborné činnosti na ekonomickém oddělení:

* vystavuje doklady spojené s prodejem

* vykonává činnosti při platbách v hotovosti a při vedení pokladny

* vykonává administrativní činnosti divize

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou - zaměření obchodní,ekonomické

Administrativní a ekonomické znalosti:

Fakturace - základy

Skladové hospodářství - základy

Počítačové znalosti:

Microsoft Excel, Word, Outlook - pokročilý

Požadovaná praxe - na obdobné pozici

Osobností předpoklady: bystrost,komunikativnost,samostatnost,spolehlivost

Jiné výhody:

* NÁSTUPNÍ BONUS AŽ DO VÝŠE 25000 CZK

* možnost pracovat ve stabilní a moderní společnosti

* zajímavé platové podmínky

* program zaměstnaneckých výhod

Firma: RAVEN CZ a.s.

Kontakt: Ing. Marta Fapšová

Telefon: +420773798861

Místo práce: Strančice