REFERENTKA/REFERENT ZÁPISOVÉHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň:

  • zápis údajů do informačních systémů soudu podle příslušných právních předpisů a rozvrhu práce Městského soudu v Praze
  • správa seznamu jmen
  • provádění administrativních a provozně manipulačních prací souvisejících s činností zápisového oddělení

Kvalifikační předpoklady:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou

Požadavky:

  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • dobrá znalost práce na PC
  • trestní a morální bezúhonnost
  • znalost justičních agend a informačních systémů soudů výhodou

Platové zařazení:

  • 8. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
  • zvláštní příplatek
  • možnost přiznání osobního příplatku a odměn dle dosažených pracovních výsledků

Místo výkonu práce:

  • Spálená 6/2, 120 00 Praha 2

Nabízíme:

  • 200 hodin (25 dnů) dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na kartu MultiSport
  • příspěvek ve výši 5 000,- Kč ročně (resp. alikvotní část v závislosti na délce trvání pracovního poměru v daném kalendářním roce), čerpání ze systému Cafeteria benefity
  • možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
  • další zaměstnanecké výhody dle FKSP

Pracovní úvazek:

  • plný, případně mírně zkrácený

Pracovní poměr:

  • na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení pracovního poměru či jeho změny na dobu neurčitou

Nástup:

  • 1. května 2024, příp. dle dohody

Náležitosti přihlášky:

  • přihlášku do výběrového řízení ve formě strukturovaného životopisu zasílejte na pana Daniela Rytinu, DiS. na e-mailovou adresu drytina@msou.pha.justice.cz
  • Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

  • Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.

Firma: Městský soud v Praze

Kontakt: Markéta Doležalová
Spálená 2, 112 16 Praha

Telefon: +420 221 932 135

Místo práce: Praha